Bezplatné fakturovanie cez program Excel. Pre malé firmy a živnostníkov ideálne riešenie

Nemám eshop, pokladne, za svoje služby nefakturujem každý deň. Preto som hľadal spôsob, ako obísť rôzne softvérové programy priamo na internete. Nie že by som im neveril, ale nie som tak bohatý, aby som každú drobnosť, akou je napríklad aj vypísanie faktúry, potreboval platenú pomoc.

Áno, nájdu sa ľudia, či firmy, ktoré fakturujú pravidelne a bez programu by boli pomalší, menej efektívni a môže sa stať, že by v tom mohli mať aj „chaos“.

Ak si tiež jeden z tých, čo vystaví približne do 10 faktúr v priebehu jedného mesiaca, vrelo odporúčam. Vyžaduje si to možno o minútku viac práce, ale mne to vyhovuje.

Faktúru mám pripravenú cez program – Excel. Je to šablóna, kam sa len dopíšu potrebné údaje, komu idete fakturovať, IČO, DIČ, sumy + Váš podpis a nakoniec uložiť vo formáte PDF.

 Stiahnuť si ho môžeš tu : typ-faktury-vsetkycenova-ponuka

Program obsahuje – cenovú ponuku, zálohovú faktúru, faktúrovanie pre platcu DPH, faktúrovanie pre neplatcu DPH. Takže dá sa povedať, že je to všetko potrebné v jednom balíku 🙂

V prípade otázok ma kľudne kontaktujte.

PS: Nezabudnite si vyplniť svoje fakturačné údaje a uložiť!

Marek Štrba

Spájam podnikateľov, organizujem stretnutia v Nitre, Bratislave, Trenčíne, Trnave a v iných mestách na Slovensku. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami – takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia na problémy. Mám rád kávu, rád šoférujem, vtedy najlepšie premýšľam a relaxujem.

Pridaj komentár