Februárové stretnutie podnikateľov v Nitre bolo zaujímavé. Spoznali sa tu budúci obchodní partneri?

Ako to už býva zvykom, v Nitre sa raz do mesiaca stretávajú ľudia, ktorí podnikajú alebo majú záujem podnikať a hľadajú tie správne informácie. Vďaka Facebook skupine – Učíme sa podnikať sa organizujú stretnutia už niečo vyše roka. Dalo by sa povedať, že za tú dobu sa vyvíjame i my a prinášame vylepšenia, nové prvky, aby sme motivovali stále ďalších, ktorí sa zatiaľ iba rozhodujú a naberajú odvahu. Podnikanie je predsa o informáciách a tých správnych kontaktoch. A my to vieme.

Na februárovom stretnutí podnikateľov sa stretlo 15 členov. Nie kvantita, ale kvalita

Povedal by som, že teraz sa stretla partia skvelých ľudí, čo si sadli a spolu diskutovali. Opäť „minútka“ na predstavenie a pár slov o sebe sa premenila na pokec a otázky. Predstavovanie trvalo 2,5 hodiny. Potom nasledovali otázky a vlastné skúsenosti, názory a odporúčania. Podnikatelia sa stretli z rôznych oblastí od IT tvorby webov a aplikácií, cez stavebníctvo, navrhovanie a realizácia interiéru, upratovacie práce, spôsoby na čistenie vody, erotických pomôcok, realizáciu záhrad na kľúč, až po nanotechnológie.

Už počas zoznamovania medzi niektorými členmi prebehla podnikateľská iskrička zvedavosti, z ktorej sa môže ďalej vyvinúť spolupráca do budúcna.

Ako som spomenul, plánujem zaviesť novinku a tou je ZOZNAM členov, ktorí sa zúčastnia stretnutí v danom mesiaci. Vy tak môžete zistiť, kto sa zúčastnil – aké zameranie prevládalo alebo môžete nájsť práve firmu / človeka, ktorého by ste si chceli overiť, bližšie spoznať. A pre samotného člena je to zas veľké plus – ľudia, ktorí nás iba sledujú, vás už vnímajú, vidia vašu aktivitu a samozrejme vás môžu aj kontaktovať cez priložený odkaz na svoj web.

[irp posts=“363″ name=“Zoznam členov – stretnutia podnikateľov Nitra“]

Čo na to poviete?

Všetko na jednom mieste. Vaša aktivita sa dá nazvať aj odporúčaním.

Aká je vaša investícia? Iba prísť a „obetovať“ pár hodín zo svojho času.

PS: Zoznam bude aktualizovaný priebežne podľa toho, ako rýchlo člen zareaguje a pošle informácie o sebe+svojom biznise 🙂

Pár foto z večera :

februárove stretnutie podnikatelov (1)

februárove stretnutie podnikatelov (6)

Nakoniec stretnutia zostalo pár členov, ktorí pokračovali v diskusií do polnoci.

februárove stretnutie podnikatelov (8)

Pridaj komentár