Marcové stretnutie podnikateľov v Nitre. Záujem rastie, bude rekord v návštevnosti?

Od posledného februárového stretnutia podnikateľov v Nitre ma kontaktovalo veľa ľudí. Či už na Facebooku, mailom alebo telefonicky. Príjemná bola odozva aj od členov zo stretnutia.

[irp posts=“356″ name=“Februárové stretnutie podnikateľov v Nitre bolo zaujímavé. Spoznali sa tu budúci obchodní partneri?“]

Čo nám prinesie marcové stretnutie?

Vo vzduchu sa šíri zvedavosť a záujem. Asi prichádza jar 🙂

Záujem ma veľmi teší. A teší ma aj to, že ľudia nepochádzajú len z Nitry, ale aj z okolitých miest. Keď už má niekto v pláne vybrať sa na cestu približne 60 km, asi má očakávania, chuť spoznávať, aktívne sa pohnúť vpred so svojim biznisom. Podeliť sa o svoj príbeh. Nájsť spriaznené duše.

Osobne cestujem aj ja s partiou do Bratislavy, približne raz do mesiaca. Braňo je dokonca až z Nových Zámkov – jeho trasa je približne 140 km cez Nitru do Bratislavy, 2 hodiny v aute. Obetuje sa 🙂 Týmto ho pozdravujem a dopredu ďakujem za odvoz aj v budúcnosti.

Tým chcem povedať len toľko, že ľudia sa naozaj presúvajú za dobrými akciami a obetujú svoj čas. Nie som teda sám, je nás viac, no mohlo by nás byť ešte viac. Určite mi dáte za pravdu.

Pamiatka na stretnutie

[irp posts=“363″ name=“Zoznam členov – stretnutia podnikateľov Nitra“]

Člen neobíde „naprázdno“ a so sebou si odnesie nové kontakty, príbehy, ale aj malú reklamu vo forme zápisu do môjho zoznamu. Slúži na prehľad členov, akí k nám prišli a čím sa zaoberajú. Tí čo sa nezúčastnili, majú tak možnosť veľmi rýchlo zistiť kto tu bol, čomu sa kto venuje.

Adresa a miesto stretnutia :

17.marca o 18:00 hodine,

ul. Fraňa Mojtu 18, budova MediaHausu.

Chceš vedieť viac info o podnikaní? Pridaj sa do skupiny na Facebooku  – Učíme sa podnikať

Marek Štrba

Spájam podnikateľov, organizujem stretnutia v Nitre, Bratislave, Trenčíne, Trnave a v iných mestách na Slovensku. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami – takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia na problémy. Mám rád kávu, rád šoférujem, vtedy najlepšie premýšľam a relaxujem.

Pridaj komentár