Marcové stretnutie podnikateľov – nové plány a vízie. Vytvoríme silnú komunitu?

Ani v marci nemohlo chýbať už tradičné stretnutie podnikateľov v Nitre. To sa konalo 17.marca, ako vždy v coworkingu Hive5, budova MediaHausu. Ďalšie stretnutie bude opäť o mesiac. Kto má záujem a chce byť včas informovaný – stačí sa prihlásiť na pravej strane do „Odberu noviniek“. Mailom zasielam dátum najbližších stretnutí a prípadne výstup zo stretnutí. Takže maximálne dva maily do mesiaca, ktoré majú informatívny charakter. Sledovať stretnutia môžete aj v skupine na Facebooku – Učíme sa podnikať ( tie sa organizujú po celom Slovensku)

[irp posts=“356″ name=“Februárové stretnutie podnikateľov v Nitre bolo zaujímavé. Spoznali sa tu budúci obchodní partneri?“]

Na marcovom stretnutí v Nitre sa stretlo 17 členov

Boli medzi nimi i skúsení podnikatelia, ale i menej skúsení, ktorí si prišli po rady a inšpiráciu. Za informáciami prišli napríklad z miest : Levice, Šahy, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Nové Zámky, Kolárovo, Nitra + okolie.

Tu je dôkaz toho, že kto sa chce niekam posunúť vo svojom podnikaní a stretnúť ľudí ako je aj on sám – vyberie sa na cestu. Bohužiaľ, nie každé mesto na Slovensku má tieto možnosti a aktívnu komunitu, ktorá by sa chcela stretávať. Prípadne sa tam nenájde len človek – organizátor s dobrou myšlienkou, čo by ich všetkých dokázal spojiť.

Živnostníkov a podnikateľov nájdeme v každom meste, v každej obci. No asi sú so všetkým spokojní a vyhovuje im ich súčasný stav. Sú na svojom vrchole, vyššie sa ísť nedá. Inak by sa stretávali a hľadali kontakty, informácie, spôsoby ako byť ešte lepší v tom, čo robia. Gratulujem 🙂

Kto sa zúčastnil a čomu sa venuje?

Portfólio biznisov je naozaj široké. Dá sa v skratke povedať, že čo člen podnikateľ – to jedinečný príbeh, skúsenosť a samozrejme i oblasť podnikania. Vytváram zoznam, aby ste i vy vedeli, kto sa na stretnutí zúčastnil a čomu sa venuje. Je to výzva aj pre vás, aby ste nabrali odvahu a hlavne porovnali, akí ľudia k nám prichádzajú. Priestor je tu aj pre vás a vaše podnikanie. Nájsť spoľahlivých ľudí a hlavne ľudí, ktorí sa pozerajú na veci, ako sa dajú urobiť / zrealizovať – nenájdete bežne na ulici. Tu u nás áno. Našou hlavnou prioritou je pomáhať si jeden druhému, budovať silnú komunitu odborníkov. Vyhýbame sa systémom ako je MLM a finančný sektor. Podporujeme podnikateľské nápady a vlastné reálne podnikanie.

[irp posts=“363″ name=“Zoznam členov – stretnutia podnikateľov Nitra“]

Zo stretnutia máme aj túto nádhernú panoramatickú fotografiu, ktorá ešte nebola vytvorená na žiadnom stretnutí. Nitra má teda svoje prvenstvo 🙂

Ďakujem Petrovi Vörösovi (www.provirtual.sk) – viac o ňom nájdete aj v zozname.

(klikni na foto a ťahaj do ľubovolného smeru)

Od apríla rozbiehame aj ranné stretnutia

7.apríla začína prvé ranné stretnutie. Tu si môžu dať členovia rannú kávičku, croasant a podebatiť, či spoznať nových podnikateľov alebo oživiť staré priateľstvá z minulosti. Začíname o 8:00 hodine ráno v budove MediaHaus – reštaurácia Media caffe (adresa: ul. Fraňa Mojtu 18, Nitra)

Stretnutie bude trvať približne hodinku a pol. Prineste si so sebou vizitky 🙂

V prípade otázok ma kontaktujte na:

mobil: 0949 816 505

mailom: marek@marekstrba.sk

Pridaj komentár