Naše prvé ranné stretnutie podnikateľov v Nitre bude 7.apríla. Začni deň trochu inak, ako si zvyknutý

Doteraz fungovali iba večerné stretnutia podnikateľov, o ktoré bol zo začiatku väčší záujem. Už vyše jedného roka som sa pri organizovaní držal len tohto jedného systému. No nastal čas vyhovieť aj ďalším podnikateľom a ranné stretnutia sa pomaly stávajú realitou. Začíname 7.apríla o 8:00 hodine v kaviarni Media Café. Reakcia okolia? Už bolo na čase ….

[irp posts=“498″ name=“Marcové stretnutie podnikateľov – nové plány a vízie. Vytvoríme silnú komunitu?“]

Nadviažeme tak na úspešné večerné stretnutia

a verím, že týmto prilákame a oslovíme aj nových podnikateľov, ktorí si nevedeli nájsť čas lebo večer sa už venovali svojej rodine, oddychu alebo plánovaniu na nadchádzajúci deň. Tak isto i začiatočníkov, ktorí sa do podnikania púšťajú a hľadajú tie správne rady z praxe, skúsenosti.

Z toho dôvodu by ranné „rýchle“ stretnutia mali byť obohatením dňa, novou inšpiráciou, ale aj nadviazaním nových kontaktov. Pre niekoho zas to správne nakopnutie. Poznáte lepší spôsob, kde stretnete na jednom mieste podobne zmýšľajúcich ľudí, ako ste vy sám? Ja určite nie.

Ako motiváciu a aj prehľad, kto sa stretnutí zúčastňuje, vediem takýto zoznam (je dobrovoľný). Môžete tu zanechať svoju „stopu“ i vy 🙂

[irp posts=“363″ name=“Zoznam členov – stretnutia podnikateľov Nitra“]

Čo mám urobiť pre to, aby som sa mohol zúčastniť tohoto ranného stretnutia podnikateľov v Nitre?

Napíšte mi mail, že máte záujem a na stretnutie prídete. Takto budem mať prehľad, koľko ľudí príde a čomu sa venujú. Vstup je voľný, občerstvenie si každý hradí jednotlivo. Prineste si so sebou vizitky a chuť rozprávať.

Ak máte záujem o informácie či rezervovanie miesta vyplňte formulár nižšie alebo ma kontaktujte na marek@marekstrba.sk alebo mobil: 0949 816 505.

Čas a miesto stretnutia

Štvrtok 7.apríla o 8:00 hodine v kaviarni Media Café , budova MediaHaus, ulica Fraňa Mojtu 18.

Formulár na rezervovanie miesta

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Zúčastním sa stretnutia

  Vaša správa - oblasť v akej podnikáte

  Organizátor má právo odmietnuť záujemcu o stretnutie podnikateľov ak – porušuje zákony Slovenskej republiky alebo je jeho meno/firma spájaná s praktikami, ktoré by narušili dôveryhodnosť podnikateľskej skupiny a jej aktívnych členov. Stretnutia nie sú vhodné pre záujemcov: a) ktorí riešia finančné poradenstvo a poisťovníctvo, b) pre skupiny v oblasti multi level marketing -MLM, c) pre skupiny, ktoré propagujú politické strany, organizácie alebo iné hnutia bez spojitosti s podnikaním, d) propagovanie služieb, ktoré nadväzujú na okamžitú registráciu do systému za účelom výhod.

  Podporujeme reálne podnikanie, riešime problémy podnikateľov a navzájom si pomáhame a radíme.

  Pridaj komentár