Naše prvé ranné stretnutie podnikateľov v Nitre dopadlo nad očakávania. Záujem prekvapil

Dnes ráno 7.apríla o 8:00 hodine sa uskutočnilo naše prvé ranné stretnutie podnikateľov pri káve v Nitre. Po roku a pol organizovania iba večerných stretnutí nastala maličká zmena. Síce to netrvalo tak dlho, ako tie večerné, na ktorých debatíme aj 6 hodín. Ale účel sa splnil. Stretnutie prebehlo za spolupráci s Facebook skupinou – Učíme sa podnikať.

Nadviazali sa nové kontakty, prišli nové tváre a s nimi aj nové návrhy, či nápady ako posilniť našu komunitu. V diskusiách bolo spomenuté aj to, čo bolo v Nitre kedysi (neviem či to ešte funguje) a priamo, či nepriamo sme boli porovnávaní s iným konceptom, čo ma trochu aj mrzí. Ja razím cestu trochu iným spôsobom a nerád by som preberal niečo od niekoho, čo v praxi nefungovalo podľa predstáv. Naopak pridáme kreativitu, originalitu a jasne si určíme cieľ.

Skupina má slúžiť na pomoc podnikateľom a začínajúcim podnikavcom

Každé podnikanie má svoj príbeh. Teória je fajn a prečítame si o nej mnoho kníh, informácií na internete je tiež neúrekom, no to, čo každého z nás odlišuje – je rokmi overená prax na vlastnej koži. Nielen dobré skúsenosti, ale i pády na hubu, finančné problémy, problémy s klientmi alebo dodávateľmi/odberateľmi. Problémov je teda určite viac ako dosť. Pomôžeme si spoločne? Ja som pripravený, ste aj vy? 🙂

Verím, že nabudúce zostane viac priestoru na priamu diskusiu medzi všetkými členmi. Tu si budeme rozoberať problémy a spoločne hľadať východisko, možnosti a riešenia. Tak, ako to robíme na večerných stretnutiach. Dnes sa v kaviarni Media Café zúčastnilo 32 ľudí. Po zoznámení nasledoval networking v malých skupinkách. Tu sa členovia mohli ešte bližšie spoznať a odovzdať si svoje kontakty, vedomosti.

Členov stretnutia budem v najbližších dňoch kontaktovať, aby mi zaslali informácie o sebe. Vytvorím opäť zoznam, ktorý bude taktiež ďalší výstup zo stretnutia. (vzor nižšie). V pondelok poobede bude aktualizovaný na tomto blogu. (Zoznam je priebežne aktualizovaný podľa reakcii členov stretnutia)

[irp posts=“580″ name=“Zoznam členov – ranné stretnutia podnikateľov“]

Teším sa na vás aj nabudúce – 21.apríla. V tento deň bude ranné, ale i večerné stretnutie. Ranné začne o 8: 00 hodine v kaviarni Media Café, večerné začína o 18:00 hodine o poschodie nižšie v coworkingu Hive5. Taktiež v budove MediaHausu na ulici Fraňa Mojtu 18. Bližšie informácie už čoskoro.

Ďakujem Daniele Hrnčárovej za spoluprácu pri zorganizovaní stretnutia.

Foto zo stretnutia: 

ranne stretnutie podnikatelov v Nitre

stretnutie podnikatelov ranne

stretko podnikatelov

Pridaj komentár