Objavil som Flowii – CRM systém, ktorý mi uľahčuje prácu, sprehľadňuje úlohy a projekty

Nedal som dopustiť na excelovské tabuľky. No po čase som ich odstránil alebo sa k ním už vôbec nevrátil. Práca s excelom je dobrá, ale časom pracná a neprehľadná. Ide o spárovanie s projektom / osobami, prepojenie bez toho, aby som premýšľal – kto, kedy, ako a s kým prípadne komu. Bez možnosti si pridávať poznámky sa to pre mňa stalo chaotické.

flowii

Dnes si už pár dní „fičím“ na crm systéme FLOWII – je to na Slovensku vyvinutý softvér na správu databáz a lepší prehľad vo firme. Naozaj ak ho raz vyskúšate, už od neho neodskočíte 🙂 Samozrejme na excel som nezanevrel, ten si pekne priložím k danému projektu a mám všetko pekne na jednom mieste aj s mojimi poznámkami, kontaktami, úlohami a dokonca aj kalendárom na pripomenutie.

Ja som sa zameral na CRM, úlohy a mailing. Možnosť výberu kategórii je tam viac (viď obrázok nižšie). Záleží už len na firme, ktoré služby aj reálne potrebuje a využije ich na 100%. Tento výber s vysvetlením nájdete online na tomto odkaze => Flowii riešenia

flowii-vyber

V ponuke je bezplatná 60 dňová verzia systému. Za ten čas si ho vyskúšate a zistíte, či aj vám vyhovuje alebo nie. Mňa na tom celom teší hlavne to, že je to celé slovenské, administrácia v slovenskom jazyku, slovenská podpora – teda žiadna jazyková bariéra.

Nastal čas na zmenu k lepšiemu aj vo vašej firme, plánovaní a zadávaní úloh? Flowii to vyrieši. 

>>>>> Chcem vyskúšať FLOWII <<<<<

flowii-60-dni-zadarmo

 

Viac informácii nájdete na www.flowii.sk

 

1 comment

  1. Affil je affil, to chápem. Ale tak slabú recenziu CRM systému ktorý vraj používate… Veľmi slabé, sorry. No čo už 🙂

Pridaj komentár