Začínate podnikať? Pomocnú ruku vám podáva Slovenská sporiteľňa

Úspešne odštartovať vlastné podnikanie nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Na začiatku je potrebný nielen kapitál, ale i cenné informácie, ktoré vás správne nasmerujú. Môžete sa tak vyhnúť chybám, ktoré robí mnoho začínajúcich podnikateľov. Presne v tom vám pomôže program Slovenskej sporiteľne. Okrem riešenia financovania  vám umožní získať aj  dobré rady od skúsených mentorov.

Slovenská sporiteľňa programom pre začínajúcich podnikateľov

podporuje podnikateľské nápady odborníkov, mladých, študentov, pracujúcich či nezamestnaných. Jednoducho všetkých, ktorí rozmýšľajú o vlastnom biznise.

Týmto spôsobom Slovenská sporiteľňa podporila desiatky ľudí z celého Slovenska bez rozdielu zamerania ich biznisu – od spracovania maštaľného odpadu, autoservisu až po IT služby, či predaj potravín.

Pri štarte podnikania môžete využiť úver až do výšky 50 000 eur, ktorý nemusí byť zabezpečený nehnuteľnosťou. K tomu vám budú viesť Business účet v prvom roku podnikania zadarmo. Zároveň budete mať možnosť bezplatne absolvovať konzultácie na rôzne témy týkajúce sa podnikania.

Jedinečný program, ktorý spája, vychováva a podporuje začínajúcich podnikateľov, by mal byť  základom,“ vyjadril sa Marek Štrba z coworkingu Nitra. „Veľkým prínosom sú informácie, aké sa na našich stretnutiach podnikateľov v Nitre dozvedia. A ak sa potom stretnú napríklad s problémom financovania alebo rozbehnutia podnikania, vieme ich správne nasmerovať. Vytvára sa tak komunita a priestor pre ďalší rozvoj podnikania v nitrianskom regióne“.

Viac informácií o programe, vrátane kontaktného on-line formulára o termínoch a o osobných konzultáciách nájdete na www.zacinamepodnikat.sk

Máte otázky? Vyplňte nasledovný formulár, poverení pracovníci Slovenskej sporiteľne Vás budú kontaktovať (vyplnenie je nezáväzné, jedná sa o bezplatné poradenstvo a konzultáciu projektu):

  Vaše meno a priezvisko (povinné)

  Vaše telefónne číslo (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Článok vznikol za spolupráci so Slovenskou sporiteľňou. Nájdete ho aj tu: http://www.zacinamepodnikat.sk/detail-novinky?id=zacinate-podnikat-pomocnu-ruku-vam-podava-slovenska-sporitelna

  Pridaj komentár